пятница, 3 ноября 2017 г.

Літературний портрет улюбленого автора

Існує в бібліотечній практиці така цікава форма роботи - літературний портрет. У день народження однієї з найбільш видаваних україномовних авторів - Ірен Роздобудько - 3 листопада бібліотекарі «намалювали» такий портрет журналістки, письменниці, поетеси і сценариста для жителів мікрорайону КСН «Парковий».
Слухачі дізналися, що Ірен, якій цього року виповнилося 55 років, є переможницею багатьох літературних конкурсів (в тому числі, неодноразово - всеукраїнської «Коронації слова»), володаркою міжнародної літературної премії ім. князя Юрія Долгорукого. Бібліотекарі познайомили присутніх з прозовою та поетичною творчістю Роздобудько, розповіли про екранізації її романів і ролі самої Ірен у кіно.
З великим інтересом слухали представники КСН про життя письменниці, про її шлях у творчість. Один лише список професій, за якими встигла попрацювати Ірен, викликав загальне здивування і захоплення.

І не дарма цей літературний портрет отримав назву «Любов у її серці, любов в кожному рядку». Адже, хоч і пише одна з улюблених українських авторів у найрізноманітніших жанрах, робить це вона завжди з величезною любов'ю. І читач це відчуває!

Комментариев нет:

Отправить комментарий